Jungle Cruise izle 1080P 7.6

Jungle Cruise izle

Jungle Cruise

Dünyada en çok takipçisi olan ve en çok kazanan aktör olan Dwayne Johnson'ın 2021 yapımı Jungle Cruise filmini çekimleri Hawaii'de tamamlanmıştır. 200 Milyon dolarda fazla hasılat yapılan filmin kategorisi ise Aksiyon, Fantastik, Komedi ve Macera alt yapısıyla çekilmiştir. With Flynn Picture Company isimli prodüksiyon şirketi tarafından çekimi üstlenilen filmin konusu ise ; bir kaptanın efsanelere konu olmuş şifa ağacını bilim insanı Lilly ile birlikte araması konu alınıyor. Lily, Londra’dan Amazon ormanlarına seyahat edecektir ve bunun için Frank’in köhne ama çekici teknesi La Quila’yı kiralamaktan ve Frank’in pek de güvenilir gözükmeyen hizmetlerinden yararlanmaktan başka çaresi yoktur. Genç kadın, tıbbın geleceğini değiştirme potansiyeline sahip, eşsiz iyileştirme özelliği olan kadim ağacı bulmaya kararlıdır. Bu destansı maceraya birlikte atılan beklenmedik ikili, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen sayısız tehlike ve doğaüstü güçle karşı karşıya kalacaktır. Ancak kayıp ağacın sırları açığa çıktıkça, Lily ve Frank için riskler daha da yükselecek, hem onların hem de insanlığın kaderi tehlikeye girecektir.
Jungle Cruise izle, Jungle Cruise – Orman Macerası HD izle, Jungle Cruise filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı seçenekleriyle Türkiye'nin en büyük yabancı dizi ve film sitesi olan dizipaltv.com farkıyla izle.
Tür: Aksiyon Filmleri , Fantastik Filmler , Komedi Filmleri , Macera Filmleri Web Sitesi: https://movies.disney.com/jungle-cruise
Benzer Filmler
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      redevil Ocak 6, 2022 18:31:16

    çerkekten cok güzel filimdi keyif alarak izledim