Patron Bebek 1 – The Boss Baby 1 izle 1080P 6.5

Patron Bebek 1 – The Boss Baby 1 izle

The Boss Baby

DreamWorks yapım şirketi tarafından çekilen Animasyon, Aile ve Komedi temalı Patron Bebek filminin ana konusu ise ; Bu ailede kimin patron olduğu bellidir. Küçük kardeşinin doğduğu günden beri (Takside ve takım elbiseli), yedi yaşındaki Tim, bu hızlı konuşan ve çanta taşıyan bebeğin bir bela olduğunu biliyordur. Tim, ailesinin sevgisini geri kazanmaya çalışırken giriştiği görevde dünyadaki sevginin dengesini bozabilecek bir planın içinde olduğunu fark eder ve tüm bunların merkezinde olan sırnaşık kardeşinden başkası değildir. Şimdi gerçek birer kardeş gibi bir araya gelmeli bu alçak entrikaya bir son vermeli, ailelerini kurtarmalı ve dünyadaki dengeyi sağlayarak, sevginin sonsuz güç olduğunu kanıtlamalılar.
Patron Bebek 1 – The Boss Baby 1 izle, Patron Bebek 1 – The Boss Baby 1 HD izle, Patron Bebek 1.Filmini izle, Patron Bebek 1 – The Boss Baby 1 filmini dizipaltv.com farkıyla donmadan ve kesintisiz olarak izleme keyfini çıkarın!
Tür: Aile Filmleri , Animasyon Filmleri , DreamWorks Yapımı Filmler , Komedi Filmleri Web Sitesi: http://www.dreamworks.com/thebossbaby/
Benzer Filmler
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      bilaleflatun Şubat 17, 2022 10:03:11

    filmcokiy