The Suicide Squad 2: İntihar Timi – The Suicide Squad izle 1080P 7.7

The Suicide Squad 2: İntihar Timi – The Suicide Squad izle

The Suicide Squad

Warner Bros'un sevilen filmlerinden olan The Suicide Squad filminin 1.Serisi 2016 yılında çıktıktan sonra pek çok sinemasever 2.Film için bekleyişe geçmişlerdi. 2021 yılında The Suicide Squad 2: İntihar Timi olarak vizyona giren filmde bu sefer çok tepki toplayan Joker karakterine yer verilmemiştir. Ayriyeten sevilen karakter Deadhsot (Will Smith) anlaşmazlıklardan dolayı bu filmde yer almamaktadır. Filmde olacak karakterlerden bazıları şöyledir ; Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker, Kaptan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard ve Javelin karakterleridir. Filmin 170 Milyon dolar gibi bir hasılat elde ettiği de gelen bilgiler arasında. Film de kötü kahramanlar en son dünyayı kurtarmalarından sonra devlet tarafından bir silah olarak kullanılmaya devam edileceklerdir. Filmin ana konusuna gelecek olursak ; Kötülerin hepsini silahlandıran hükümet uzaktaki düşmanla beslenen Corto Maltese adasına bırakır. Her fırsatta militan düşmanlar ve gerilla güçleri ile dolu bir ormanda yürüyüş yapan Squad, yerde sadece Albay Rick Flag ile onları harekete geçirecek bir ara-yok et görevinde ... ve her zaman olduğu gibi Amanda Wallerın hükümet teknisyenlerinin kulaklarında her hareket, bir yanlış hamle ve ölürler (rakiplerinin, bir takım arkadaşının veya Wallerın kendi elinde). Biri bahis koyuyorsa, akıllı para onların aleyhine olur – hepsinin aleyhine.
The Suicide Squad 2: İntihar Timi – The Suicide Squad izle, Suicide Squad 2.Filmini izle, The Suicide Squad 2: İntihar Timi filmini 1080p kalitede dizipaltv.com farkıyla kesintisiz olarak izle!
Tür: Aksiyon Filmleri , DC Yapımı Filmler , Fantastik Filmler , Macera Filmleri , Warner Bros Yapımı Filmler Web Sitesi: https://www.thesuicidesquad.net
Benzer Filmler
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Sadık Simeklioğlu Ocak 7, 2022 21:01:27

  olm bu nasıl film lan iyimi kötümü anlıyamıyon ama bi şekilde izlettiriyo kendini

 2. avatar
    quinzell245 Şubat 3, 2024 01:41:55

  çok iyiydiii